30. DÖNEM ODAMIZ ORGANLARI

tarafından gönderildi

 

YÖNETİM KURULU ( ASİL)  

BAŞKAN                       : FIRAT ÇUKURÇAYIR   

2.BAŞKAN                     : AHMET KÖSE                        

GENEL SEKRETER     : F. SEMA KANDIR      

SAYMAN                       : AYHAN AKGÖZ                   

FAAL ÜYE                    : EŞREF BATUR          

 

YÖNETİM KURULU  (YEDEK)

  1. İSMAİL KÜÇÜK
  2. ADEM TAŞÇI
  3. ZEKİYE GÜNERİ
  4. ŞERİFE ŞAHİN SELVİ
  5. ABDULKADİR KESİM

DENETLEME KURULI  ( ASİL )

  1. AHMET TAŞPINAR
  2. UĞUR ŞİRİN
  3. YÜCEL KAYA

DENETLEME KURULU  (YEDEK )

  1. HAKAN AKSU
  2. CEREN BALLI
  3. A. FARUK ÖZTÜRK

ONUR KURULU  (ASİL )                                            

  1. PROF.DR. ORHAN ŞEN
  2. BELGİN KURTULUŞ
  3. SEYFETTİN AYDIN
  4. AKİF AKA
  5. SITKI ERDURAN

ONUR KURULU  (YEDEK  )

  1. MEDİHA KILIÇ
  2. H. YAŞAR KUDOĞLU
  3. BETÜL ÇAKIR
  4. HAMDİ ÇEVİK
  5. ABDURAHMAN DÜŞÜNGEN

TMMOB YÖNETİM KURULU                                    

  1. AYŞEGÜL AKINCI YÜKSEL
  2. A. DENİZ ÖZDEMİR
  3. İSMAİL KÜÇÜK

 TMMOB DENETLEME KURULU

  1. İSMAİL GÜNDOĞDU

TMMOB YÜKSEK ONUR KURULU

  1. ÇETİN GÜL

TMMOB DELEGELERİ ( ASİL )                                                         

  1. İSMAİL KÜÇÜK
  2. ÇETİN GÜL
  3. UĞUR ŞİRİN
  4. F. SEMA KANDIR
  5. ZEKİYE GÜNERİ
  6. YÜCEL KAYA
  7. SAİM TOSUN
  8. AHMET TAŞPINAR
  9. AYFER SERAP SÖĞÜT
  10. İSMAİL GÜNDOĞDU
  11. ŞERİFE ŞAHİN SELVİ
  12. FIRAT ÇUKURÇAYIR
  13. FERYAL BİÇKİCİ
  14. AYNUR BEKTAŞ
  15. MUSTAFA KARAÇAM

 TMMOB DELEGE ( YEDEK )

  1. MUSTAFA DİREN
  2. HAKAN AKSU
  3. HİLAL TUNA
  4. LALEHAN ÇINAR ERSOY
  5. FATMA BURAN
  6. HÜLYA KURT
  7. EMRA ERENTUĞ
  8. A. DİLEK ÖZÇELİKmeteoroloji_0

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>