MESLEKTAŞIMIZ CEYHUN ÖZDEMİR’İN TEŞEKKÜR MESAJI

tarafından gönderildi
Merhaba,
Ben Ceyhun Özdemir. Bu yıl haziran ayında İTÜ Meteoroloji Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yürüyüş bozukluğundan kaynaklı ortopedik engelli olduğum için EKPSS kılavuzunda meteoroloji mühendisi kadrosu açılmasını talep ettim.
Bu yıla kadar yayınlanan EKPSS kılavuzlarında Meteoroloji Mühendisliği kadrosu bulunmuyordu. Kadro açılması için öncelikle Meteoroloji Mühendisleri Odası  II. Başkanı Ahmet KÖSE ile görüştüm. Sonrasında kendisinin de yardımlarıyla bu talebim Meteoroloji Genel Müdürlüğüne iletildi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü de EKPSS kılavuzunda Meteoroloji Mühendisi kadrosu açılması için Devlet Personel Başkanlığına bildirdi. 2 hafta önce yayınlanan EKPSS kılavuzunda bölümümüz için İstanbul’da kadro açıldı.
Perşembe günü (27.12.2018) ise resmi olarak atandığımı öğrendim. Bu talebimde bana yardımcı olan Meteoroloji Mühendisleri Odasına (özellikle Ahmet KÖSE Beye), Meteoroloji Genel Müdürü  Sayın  Volkan Mutlu COŞKUN  ve katkısı olan tüm yöneticilerine, lisans eğitimim boyunca yardımlarını esirgemeyen tüm İTÜ ailesine çok teşekkür ederim.
Meteoroloji camiasında üretken ve verimli olacak bir kariyer yaşayacağımı temenni ediyorum.
Teşekkür ve sevgilerimle.
Ceyhun ÖZDEMİR
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram