ANADOLU SİGORTA REASÜRANS UZMAN YARDIMCISI İŞ İLANI

tarafından gönderildi

Reasürans Uzman Yardımcısı – ANADOLU SİGORTA

İŞ İLANI

 

Genel Nitelikler:Şirketimizin hedef ve politikaları doğrultusunda görev yapmak için yetiştirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İşletme, İktisat vb. ilgili bölümleri, Mühendislik Fakültelerinin  İnşaat Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Jeofizik Mühendisliği, Jeolo

ji Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Hidrojeoloji Mühendisliği vb. bölümleri ile Fen-Edebiyat Fakültelerinin Matematik, İstatistik, Aktüerya, Ekonometri vb. bülümleri ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun,Şirketimiz tarafından düzenlenecek olan İngilizce Yeterlilik Sınavında başarılı olabilecek veya TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan, IELTS yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 6,5 puan elde etmiş ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olan,Sayılarla çalışmaya yatkın, hızlı ve doğru hesaplama yapabilen,Uzun süreli çalışmalarda dikkat ve konsantrasyonunu koruyabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Pozisyon Görev Tanımı:Adaylar risk devri, risk kabulü ve risk yönetimi konusunda çalıştırılmak üzere eğitilecektir. İşin doğası sayılarla yoğun olarak çalışmayı, karmaşık hesaplamalar yapabilmeyi, İngilizceye yazılı ve sözlü olarak çok iyi hakim olmayı gerektirmektedir. Karmaşık İngilizce metinlerin hızla okunarak yorumlanabilmesi, İngilizce iş yazışmaları ve görüşmeleri yapılabilmesi gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram