İl – İlçe Temsilcileri

Meteoroloji Mühendisleri Odası İl - İlçe Temsilcileri E-posta Adresleri ve Bulundukları İlller İle Birlikte Aşağıda Listelenmiştir.
TMMOB METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI 32. DÖNEM TEMSİLCİLER
1 ANTALYA Halit NAMDAR (532) 717-5085 namdarhalit@dsi.gov.tr
2 AYDIN İsmail GÜNDOĞDU (532) 587-7273 is.gundogdu@hotmail.com
3 BALIKESİR Saim TOSUN (533) 417-7362 saimt@dsi.gov.tr
4 BATMAN Mehmet EVRENS (505) 239-1248 mehmetevrens0128@gmail.com
5 BURSA Feryal BİÇKİCİ (532) 513-2296 feryaletp@hotmail.com
6 DENİZLİ İpek ŞENER (532) 228-4440 ipeksener@dsi.gov.tr
7 DİYARBAKIR Onur DİCLELİOĞLU (505) 665-6745 diclelioglu21@gmail.com
8 EDİRNE Bilhan DALKILIÇ (505) 713-2109 bilhandal@gmail.com
9 ELAZIĞ Aynur KARANFİL (539) 213-7225 aynurkaranfil02@gmail.com
10 ESKİŞEHİR Caner ÖZEL (555) 699-4963 caneroozel@gmail.com
11 HAKKARİ Vural Yiğit Yavuz (531) 939-4321 yigityavuzz@gmail.com
12 IĞDIR Özgenur KARADEMİR (541) 267-1632 ozgenurkarademir@gmail.com
13 ISPARTA Ahmet Tolga TAŞTEKİN (533) 661-6569 att1967@hotmail.com
İSTANBUL Rahan ÖZTÜRK (530)282-3312 ozturkra@itu.edu.tr
14 İSTANBUL Anadolu Yakası Ayfer Serap SÖĞÜT (532) 410-4901 sogut@boun.edu.tr
15 İSTANBUL Avrupa Yakası Deniz DEMİRHAN (532) 664-1419 demirhand@itu.edu.tr
16 İZMİR Lalehan ÇINAR (535) 467-5875 han_lale@hotmail.com
17 KARABÜK Esma COŞKUN YATKIN (506) 677-9207 essmacoskun@windowslive.com
18 KARAMAN Mustafa ALTINER (530) 468-8057 mustafaaltinerr@gmail.com
19 KARS Gülneşe UĞURLUEL (553) 648-6295 gulneseugurluel@gmail.com
20 KAYSERİ Ali Rıza KOÇ (505) 621-9462 alirizakoc@hotmail.com
21 KIRKLARELİ Caner KARAKAŞ (535) 417-8433 canerkarakas73@hotmail.com
22 KOCAELİ Muhammed BAMYACI (533) 575-0642 muhammedbamyaci@yahoo.com
23 KONYA Ramazan NEBİOĞLU (507) 319-1520 nebioglur@gmail.com
24 KÜTAHYA – SİMAV Selçuk KIRMACI (533) 740-4204 skirmacis@mynet.com
25 MALATYA Abdulkadir KARAKOÇ (505) 980-7644 44karakoc@gmail.com
26 MANİSA Lütfi VURAL (541) 772-4344 lvural1964@mynet.com
27 MARDİN İlayda İKİZOĞLU (553) 477-5568 ikizogluilayda@gmail.com
28 MUĞLA – BODRUM Necmiye TEZMAN BEŞLİOĞLU (535) 230-3386 netezman@hotmail.com
29 MUĞLA – DATÇA Nurullah ÖZBEY (506) 480-6129 nozbey@akarsu.com.tr
30 MUĞLA – FETHİYE Süleyman TOPÇU (533) 929-4078 topcus@hotmail.com
31 SAMSUN Mehmet Seren KORKMAZ (532) 510-4659 mehmetskorkmaz@gmail.com
32 ŞANLIURFA Burak IŞIK (545) 324-8765 isikburak922@gmail.com
33 ŞIRNAK Feyza Nur TATLI EVRENS (537) 862-4283 fevrens@mgm.gov.tr
34 TEKİRDAĞ Caner KARAKAŞ (535) 417-8433 canerkarakas73@hotmail.com
35 TRABZON Hayati AKYÜZ (532) 792-2839 hakyuz@dsi.gov.tr
36 VAN Caner TEMİZ (535) 775-4729 caner_temiz@hotmail.com
37 YALOVA Muhammed BAMYACI (533) 575-0642 muhammedbamyaci@yahoo.com
EGE BÖLGESİ TEMSİLCİSİ Ayşegül AKINCI YÜKSEL (505) 914-8588 aysegula2000@yahoo.com
KARADENİZ BÖLGE TEMSİLCİSİ Hakan AKSU (533) 250-4337 hakan.aksu@samsun.edu.tr
MARMARA BÖLGESİ TEMSİLCİSİ Gökhan KARA (532) 572-5452 karagok@istanbul.edu.tr
Facebook
Twitter
YouTube
Instagram