METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ATANAN MESLEKTAŞIMIZ VOLKAN MUTLU COŞKUN’U,İTÜ VE SAMSUN ÜNİVERSİTELERİ METEOROLOJİ BÖLÜMÜ BÖLÜM BAŞKANLARI VE HOCALARIMIZLA BİRLİKTE ZİYARET ETTİK

tarafından gönderildi

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE ATANAN MESLEKTAŞIMIZ VOLKAN MUTLU COŞKUN’U,İTÜ VE SAMSUN ÜNİVERSİTELERİ METEOROLOJİ BÖLÜMÜ BÖLÜM BAŞKANLARI VE  HOCALARIMIZLA BİRLİKTE ZİYARET ETTİK

18 EYLÜL SALI

18 Eylül Salı günü Meteoroloji Mühendisleri Odamızca organize edilen MGM Genel Müdürü olarak atanan meslektaşımız Sayın Volkan Mutlu COŞKUN’u ziyaret programımıza İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölüm Başkanımız Prof. Dr. A. Duran ŞAHİN, Prof. Dr. Hüseyin TOROS, Dr. Öğretim Görv. Deniz DEMİRHAN (İstanbul Avrupa Yakası İl Temsilcimiz), Samsun Üniversitesi Bölüm Başkanımız Dr. Öğretim Görv. Ozan Mert GÖKTÜRK, Dr. Öğretim Görv. Hakan AKSU ile Meteoroloji Mühendisleri  Odası Başkanı Fırat ÇUKURÇAYIR, Oda Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulumuzun tamamının katılımıyla gerçekleştirdik. Toplamda  4  ( Dört ) Saati aşkın süren hem tanışma hem hayırlı olsun ziyareti ve ardından MGM yöneticilerinin de katılımıyla çalıştay şeklinde yapılan  toplantıda istişarede bulunulmuştur.

Toplantının ardından MGM Genel Müdürümüz tarafından özellikle Meteorolojinin Sesi Radyosunu dinlememiz için radyo hediye edilmiş ve ardından toplu şekilde yemeğe geçilmiştir. Neşe ve sohbet ortamında geçen yemeğin ardından vedalaşılarak bu tarz etkinliklerin ve görüş alış verişlerinin devam ettirilmesi, sık sık bir araya gelerek  MGM, İTÜ, Samsun Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümleri, Odamız ve ilgili STK”larında katılımıyla  kurumu ve mesleğimizi daha ileriye taşımak için işbirliği ve  birlikte çalışma konusunda fikir birliğine varılmıştır.

MGM Genel Müdürümüz Sayın Volkan Mutlu COŞKUN’un Üniversiteleri ve Odamızı, Kurum Yöneticileri ile birlikte ziyaret edeceğini ve hep birlikte ülkemize ve mesleğimize katkı yapmamız gerektiğine vurgu yaparak bizleri tek tek uğurlamıştır. Gün boyu bizleri ağırlayan MGM yöneticilerimize, kurum çalışanlarına, İstanbul ve Samsundan Ankara’ya kadar gelerek bu ziyaret ve çalıştaya emek veren hoca ve meslektaşlarımıza; ayrıca  bu toplantı ile ilgili mail, SMS ve bizzat bizlere görüş ve önerilerini sunan meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Meteoroloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu
 IMG_81823 1

2

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram