METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRÜ  VOLKAN MUTLU COŞKUN ODAMIZA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU.

tarafından gönderildi

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRÜ  SAYIN VOLKAN MUTLU COŞKUN  ODAMIZA İADEİ ZİYARETTE BULUNDU.

Hatırlanacağı gibi ;18 Eylül 2018 tarihinde Odamız Yönetim ve Denetim Kurulu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü makamına yeni atanan meslektaşımız Volkan Mutlu COŞKUN’u makamında ziyaret etmiş, kendisini kutlamış ve başarı dileklerini iletmiş idi. Bu ziyarette sayın Genel Müdürümüz en kısa zamanda kendisinin de odamıza iadei ziyarette bulunmak istediğini belirtmiş ve bizde bundan mutlu olacağımızı ifade etmiştik.

Meteoroloji Genel Müdürü Sayın Volkan Mutlu COŞKUN, yoğun iş programı içinde bize zaman ayırarak Odamıza iadei ziyarette bulundu. Üst düzey yöneticilerin de  bulunduğu ziyaret, son derece güzel bir ortamda geçmiş ve çeşitli sektörlerde halen çalışan ve emekli olmuş meslektaşlarımızın bir araya gelmesine de vesile olmuştur.

Oda yönetim ve denetim kurulunun tam kadro ev sahipliği yaptığı ziyarette  Meteoroloji Genel Müdürlüğünün gelecek ile vizyonu ve bu vizyon içinde Meteoroloji Mühendisliğinin olması gereken yer konuşulmuş, kurumun personel alımında hem İTÜ hem de  Samsun Meteoroloji Mühendisliği Bölümünün vereceği mezunlar göz önüne alınarak kurumun personel alım politikasının oluşturulması çalışmaları gündeme gelmiştir.

Engelli meslektaşımız Ceyhun ÖZDEMİR’in de İstanbul’dan gelerek , kuruma atanmasında göstermiş olduğu katkılardan ve yardımlardan dolayı Genel Müdürümüz Volkan Mutlu COŞKUN’a teşekkür etmiştir. Elindeki kurumsal ve kişisel imkanları kullanarak bir insanın yaşamına dokunmak konusunda en güzel örneklerden biri şüphesiz bu  atamadır.

Meslektaşımızın atanmasında Sayın Volkan Mutlu COŞKUN’un olayı sahiplenmesi ve bireysel çabaları her türlü takdirin ötesindedir.. Oda Yönetimi olarak bizlerde  bu konudaki çabalarından dolayı tekrar tekrar  Sayın Volkan Mutlu COŞKUN’a  teşekkürlerimizi sunarız.

Ziyaretin anısına ve mesleğimize olan katkılarından dolayı Genel Müdür Volkan Mutlu COŞKUN’a  odamız tarafından bir plaket takdim edilmiştir. Ayrıca Genel Müdürümüz  de  10 Ocak 2019 tarihinde emekli olan  meslektaşımız Adem TAŞCI’ya çalışmalarından ve mesleğimize olan katkılarından dolayı teşekkür ederek bir plaket vermiştir.

Oda yönetimi ve Meteoroloji Genel Müdürlüğünün var olan işbirliğinin daha da geliştirilmesi  dilek ve temennileri ile ziyaret sona ermiştir.

Yoğun iş programı içinde bizlere zaman ayırarak iadei ziyarette bulunan Meteoroloji Genel Müdürü, meslektaşımız, Volkan Mutlu COŞKUN’a ve bu ziyarette kendisine eşlik eden kurumun üst düzey tüm yöneticilerine de teşekkür eder, kendilerini odamızda ağırlamış olmaktan mutluluk duyduğumuzu, her zaman da duyacağımızı ifade ederiz.

TMMOB Meteoroloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu

 

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram