Odamızın İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası İl Temsilcilerimiz ve Marmara Bölge Temsilcimiz tarafından Organize edilen ve duyuruları mail ve sosyal medya ortamında duyurulan etkinliğe İTÜ METAR Yönetim kurulu, MGM yi temsilen MGM İstanbul Bölge Müdürü, İTÜ Meteoroloji mühendisliği Bölümü Emekli ve halen çalışan hocalarımız, CNN den Meteoroloji Editörü ve meslektaşlarımız ile eşlerinden oluşan 100 kişi katılmıştır.

Son derece sıcak bir ortamda geçen etkinlikte hem özlemler giderilmiş hem de yeni tanışmalar ile yeni arkadaşlıklar ve dostluklara ortam hazırlanmıştır.

Meteoroloji Mühendisleri Odası olarak İTÜ Meteoroloji Bölümü emekli hocalarımız Sayın Prof. Dr. Yunus BORHAN, Prof. Dr. Süreyya ÖNEY, Prof. Dr. Fevzi ERDOĞMUŞ, Prof. Dr. Fehmi DURAKANOĞLU, Prof. Dr. Selahattin İNCECİK, Prof. Dr. Zafer ASLAN hocalarımıza mesleğimize yapmış oldukları katkılardan dolayı tüm meslektaşlarımız adına birer plaket verilmiştir.

Daha sonra toplu fotoğraf çekimi ve bir başka etkinlikte buluşmak üzere sona kahvaltı buluşmamız sona ermiştir.

Etkinliği düzenleyen İstanbul İl temsilcilerimiz ve Marmara Bölge Temsilcimize , katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

TMMOB Meteoroloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram