MGM’DE HİZMET İÇİ EĞİTİM ALAN MESAİ ARKADAŞLARIMIZLA İTÜ EVİ’NDE BİR ARAYA GELDİK.

tarafından gönderildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğünde yeni atanan ve 28 Ocak 2020 tarihinde Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin katıldığı bir tören ile Ankara’da başlayan ve iki hafta sürecek Hizmet İçi Eğitim programındaki 61’i Meteoroloji Mühendisi, 30’u diğer mühendislik dalları ve tekniker olan 91 mesai arkadaşımızla ” BİZ BİR AİLEYİZ ” ilkesi çerçevesinde Meteoroloji Mühendisleri Odası olarak Ankara İTÜ Evinde akşam yemeğinde bir araya geldik.

Çalışma hayatlarına aynı kurum çatısı altında başlayan mesai arkadaşlarımızın tanışıp kaynaşmalarına olumlu katkı sağlıyacağına inandığımız bu akşam yemeği birlikteliğine MGM Genel Müdür Yardımcımız Sayın Erol AYDIN, MGM Araştırma Daire Başkanımız Sayın Hikmet EROĞLU, ÇED Şube Müdürümüz Sayın Barış ÖZGÜN ve Oda Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Eşref BATUR, Sema KANDIR, Ayhan AKGÖZ, İsmail KÜÇÜK, Fırat ÇUKURÇAYIR katıldı.

MGM, Oda Yönetimi ve 91 mesai arkadaşımızın bir arada olduğu bu yemekte , aramıza yeni katılan meteoroloji mühendisi meslektaşlarımızın odamızın yönetim kurulu üyelerini tanıma imkanları da oluştu. Bizim bir aile olduğumuz ve iş hayatlarında karşılaşacakları mesleki sorunlarının çözümünde Oda olarak hep yanlarında olacağımız tekrar vurgulandı.

TMMOB Meteoroloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram