ODAMIZIN 31. OLAĞAN GENEL KURULU ANKARA’DA YAPILDI.

tarafından gönderildi

31. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ

Daha önce gerekli duyurularını sosyal medya kanalları ve yazılı basın yoluyla üyelerimize duyurduğumuz Odamızın 31. Dönem Olağan Genel Kurulu Ankara’da Teoman ÖZTÜRK Öğrenci evinde gerçekleştirildi.

COVİD -19 Pandemisi nedeniyle Ankara dışından katılımın son derece sınırlı olduğu genel kurulumuza, Ankara içinden de yine aynı nedenle katılım beklenen düzeyde olmadı.

Bununla birlikte Genel Kurulumuza katılan meslektaşlarımızın mesleğimize ve mesleki sorunlarımıza olan ilgileri ve çözüm arayışları genel kurulumuzun ana gündemi oldu.

Genel Kurulumuzun İkinci günü ise Odamız Organlarının Seçimi ve oy verme işlemi vardı.

Oy verme işlemi için; Ankara dışından gelen bazı üyelerimiz ve Ankara içinde bulunan meslektaşlarımız yanında MGM Genel Müdürümüz Sayın Volkan Mutlu COŞKUN ve Yönetimde bulunan meslektaşlarımızla birlikte Seçimlerin yapıldığı Kızılay Bayındır Sokak 49/16 Adresinde bulunan Odamız Merkezine geldi.

Pandemiye rağmen gerek Ankara dışından gerekse Ankara içinden gelerek Genel Kurul sürecimizde bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize gönül dolusu teşekkürlerimizle..

Seçim Kurulu Tüm Organların seçim sonuçlarını onaylayıp kesinleştirdiği zaman Yönetim Organlarımızın listesi web sayfamızda yayınlanacaktır.

TMMOB

METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram