Teşekkürler Özkimsan

Meteoroloji Mühendisleri Odası’nın yazılım, hosting, teknik destek,  içerik editörlüğü ve diğer bütün hizmetleri Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından karşılanmaktadır. Bu sebeple başta kendilerine teşekkür ederiz. Dilerseniz ÖZKİMSAN’ı daha yakından tanıyalım.

ÖZKİMSAN

Özkimsan Endüstri Kimyasalları pas sökücü, kireç sökücü, yağ sökücü, klima temizleyici, el temizleme kremi, yüzey temizleyici ve diğer endüstriyel kimyasal ürünleri üretmekte olan bir firmadır.

ozkimsanPAS SÖKÜCÜ

Pas sökücü metal üzerinde oluşan pasın hızlı ve kolay bir şekilde sökülmesini sağlayan bir üründür. OK-151 sayesinde makine, alet, edavat, boyaya hazırlanması gereken metaller, paslanmış bağlantı elemanları gibi pasın oluştuğu alanların temizlenmesini sağlayan bir üründür. Hızlı ve kolay bir şekilde metaller üzerinde oluşan ağır kirler, pas ve oksitlenmeler ortadan kaldırılabilmektedir.

KLİMA TEMİZLEYİCİ

Klima temizleyiciler, klima ve soğutma sistemlerinde oluşan yağ, kir, karbon ve tortuların kolayca temizlenmesi sağlayan konsantre bir üründür. Klima ve soğutma sistemlerinin temizlenmesini sağlayarak hem daha etkili çalışmasını hem de enerji tasarrufunda bulunmasını sağlamaktadırlar.

YAĞ SÖKÜCÜ

Yağ sökücü ürünler, metal alanlar, makine aksamları – ekipmanları, yüzeyler, zeminler ve endüstriyel alanlarda oluşan yağ kirini çözerek sökülmesini sağlamaktadır. Özellikle petrol türevli yağlar sonucu oluşan tabakalar, kirler ve tortular kolay bir şekilde biriktiği alandan sökülerek temizlenebilir.

Özkimsan Endüstri Kimyasalları ürünlerini ve firmayı daha yakından tanıyabilmek için https://www.ozkimsan.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kendilerine bu makale aracılığı ile tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Son Yazılar

Yükleniyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram