WMO 2021 FOTOGRAF YARIŞMASI SONUÇLANDI..

tarafından gönderildi

2021 takvimimiz için kazanan fotoğrafları sunmaktan mutluluk duyuyoruz! 70 kısa listeye alınmış fotoğraf üzerinde yapılan halk oylamasının ardından, meteorologlardan ve fotoğrafçılardan oluşan bir WMO jürisi takvim için 13 fotoğraf (ayda bir, artı kapak fotoğrafı) seçti.

Nihai seçim oylara, fotografik liyakate ve meteorolojik ilgiye dayanıyordu. Jüri ayrıca, WMO’nun Birleşmiş Milletler örgütü statüsüne uygun olarak coğrafi ve bölgesel dengeyi de dikkate aldı.

Son seçim, sunulan 1 000’den fazla fotoğrafın birçoğunun olağanüstü kalitesi nedeniyle son derece zor oldu. Daha fazla fotoğraf seçebilmeyi dilerdik.

WMO Sekreterliği olarak bizim için fotoğraf yarışmasını düzenlemek bir ayrıcalık ve gurur kaynağıdır. Fotoğraflarını bizimle paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz.

Facebook ve Instagram sayfamızda favori fotoğraflarına oy veren binlerce kişiye de teşekkür ederiz. Kısa listeye alınmış 70 fotoğraftan olabildiğince fazlasını web sitemizde ve sosyal medya kanallarımızda göstermeye ve Birleşmiş Milletler ortaklarımızla paylaşmaya çalışacağız.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, bulut, alacakaranlık, açık hava, su ve doğa

TMMOB

METEOROLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI

KAYNAK: WMO

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram