Ankara yine sele teslim… Yandaşlar “Dış güçler yağmur yağdırıyor” dedi

Hükümete yakın 24 TV’ye konuk olan kendisini “araştırmacı” olarak tanıtan Güneş gazetesi yazarı Ömer Özkaya, iklimlerin manipüle edildiğini iddia etmişti.


FACEBOOK PAYLAŞIMI

  

21.06.2018 17:30 Karakter boyutu :  

Ankara’da her yağmur yağmasıyla yaşanan görüntüler bugün yine ortaya çıktı.

Başkent’te yağmurun başlamasıyla sel görüntüleri ortaya çıktı, 20 dakikalık yağmur hayatı felç etti.

Yıllardır AKP’nin yönettiği Ankara’da her yağmur sonrası sel görüntülerinin ortaya çıkmasına vatandaş büyük tepki gösteriyor.

YAĞMURU İKLİMİ MANİPÜLE EDEN DIŞ GÜÇLER YAĞDIRMIŞ

Hükümete yakın 24 TV’ye konuk olan kendisini “araştırmacı” olarak tanıtan Güneş gazetesi yazarı Ömer Özkaya, iklimlerin manipüle edildiğini iddia etmişti.

Özkaya’ya göre; bu teknolojiye sahip ülke sayısı çok fazla değil.

“BÖYLE BİR YAĞMURU İSTANBUL’DA DENEMEK İSTEYEBİLİRLER”

Ömer Özkaya “dış güçlerin yağmur yağdırdığı” iddiasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Daha 1 hafta önce Ankara’ya portakal büyüklüğünde dolu yağdı, yollar kapandı. Hatay’ın 1 ilçesinde 2 metrekareye 5 metrekare bir alana gökyüzünden kova kova su döküyorlar.

Ben Ankara’da yolları su bastı ya, ben o yağmurun doğal olmadığı kanaatindeyim. Böyle bir yağmuru İstanbul’da denemek isteyebilirler. Ankara’daki o felakete 15 dakikalık bir yağış sebep oldu. Bunları yapıp deniyorlar. Ve bakıyorlar 15 dakikada ne oldu diye. Peki o yağmur 1 saat devam etseydi…”

YAĞMURDAN DA AKP MAĞDUR OLDU

Özkaya, Ankara’da sele neden olan yağmuru, dış güçlerin yağdırmasının nedeni olarak da “AK Parti hükümetleri yerel yönetimlerdeki başarılarıyla bilinir. Bunu sonlandırmak istiyor olabilirler. Çünkü seçime gidiyor Türkiye. Ben Ankara’daki yağmurun doğal olmadığı kanaatindeyim” dedi.

Odatv.com

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram